woensdag, juni 24, 2026
17 C
Groningen

21-jarige theatermedewerkster verongelukt onder schuifdeur in Roosendaal

Zondagochtend is een 21-jarige vrouw uit Moerstraten om het leven gekomen bij theater De Kring in Roosendaal. De vrouw, die al ruim drie jaar werkzaam was bij het theater en haar loopbaan daar begon als stagiair, werd op de parkeerplaats aangetroffen onder een ijzeren schuifdeur. Hulpdiensten kwamen snel ter plaatse, maar konden niet voorkomen dat de vrouw overleed.

Theaterdirecteur: “Mijn aandacht gaat uit naar haar familie”

Theaterdirecteur Jan-Hein Sloesen is diep geraakt door het verlies van zijn collega. “Het is nog te vers om veel te zeggen,” verklaarde hij. “Mijn aandacht gaat nu uit naar haar familie, daar zal ik later op bezoek gaan. En natuurlijk naar mijn medewerkers.”

De medewerkers van het theater zijn bijeen gekomen om steun bij elkaar te vinden en het tragische incident te verwerken.

Onderzoek naar oorzaak van het ongeval

Foto’s tonen dat de vrouw is terechtgekomen onder de schuifdeur van de artiesteningang. De deur zelf ligt op de grond, terwijl de dragers nog aan de muur hangen. Hoe dit heeft kunnen gebeuren, wordt onderzocht. De Arbeidsinspectie is op de hoogte gebracht en doet onderzoek naar het incident.

Geplande voorstellingen geannuleerd

Als gevolg van het ongeval zijn de voorstellingen die op zondag in het theater gepland stonden, geannuleerd. Dit betrof onder andere de eerste dansshow van Rottier Dance Studio uit Roosendaal, waarin leerlingen hun prestaties aan familie zouden tonen.

Bron: Omroep Brabant

Recente publicaties

Meer huishoudens komen moeilijk rond, jongvolwassenen steeds vaker klem

Voor steeds meer huishoudens is rondkomen geen vanzelfsprekendheid meer....

WakkerGroep brengt helderheid in software, processen en digitale ideeën

Veel ondernemers herkennen het moment waarop een goed idee...

Huisdieren, bruggen en vintage kleding zorgen voor nieuwe banen

De Nederlandse arbeidsmarkt is minder extreem krap dan een...

Webshops moeten herroepingsknop tonen vanaf 19 juni

Wie online iets bestelt en daar later van af...

Werkloosheid blijft in mei op 3,9 procent

De werkloosheid in Nederland bleef in mei op 3,9...

Gerelateerde artikelen