vrijdag, april 17, 2026
9.8 C
Groningen

Humberto van start met 660.000 kijkers, RTL exclusief met 757.000

Het nieuwe programma van Beau van Erven Dorens, RTL Exclusief, is van start gegaan met 757.000 kijkers. Het programma ging vanwege de kritiek een week later van start en was daardoor ook iets aangepast. Het was nu ‘een vrolijke nieuwsquiz’ in plaats van een satirische show. Beau speelt hierin met twee panels een spel waarbij de vraag ‘wat is echt en wat is nep?’ centraal staat.
Later op dezelfde avond maakte Humberto Tan zijn comeback als talkshow host, met het programma Humberto trok hij 660.000 kijkers.
Het 20 uur Journaal werd zondagavond het best bekeken met ruim 3 miljoen kijkers, gevolgd door Heel Holland Bakt met eveneens 3 miljoen kijkers en Studio Sport Eredivisie met ruim 2 miljoen kijkers. Op1 staat op de vierde plek met bijna 1,5 miljoen kijkers en de 40 jaar TV Show ook bijna 1,5 miljoen kijkers, waarmee de NPO de concurrenten op RTL ruim achter zich laat.

Door Annelien Bosboom; foto: pixabay

Recente publicaties

Wereldeconomie onder druk door oorlog in Midden-Oosten

De wereldeconomie was nog niet hersteld van eerdere schokken...

Funderingsschade voor veel huiseigenaren financieel onhaalbaar

Funderingsschade is voor veel huiseigenaren al jaren een sluimerend...

Ombudsman hard over bijstandsbezuiniging: kabinet laat zwaksten vallen

Het kabinetsplan om te besparen op de bijstand zorgt...

Consumptie huishoudens krimpt in februari door lagere uitgaven aan goederen

Na een lichte krimp in januari hebben Nederlandse huishoudens...

Geste-bouw organiseert bouwcapaciteit met vakmensen en zekerheid

In de bouw draait het zelden om “even” iemand...

Gerelateerde artikelen