zaterdag, april 25, 2026
10.4 C
Groningen

Kind overleden na zwemongeluk in recreatieplas bij Kaag

In een recreatieplas nabij het Zuid-Hollandse dorp Kaag is gisteravond een kind om het leven gekomen na een zwemongeluk. Dat heeft de politie bevestigd.

Kind vermist tijdens zwemmen in recreatiegebied

Een groep kinderen was aan het zwemmen in De Kever, een meertje vlak bij Roelofarendsveen. Rond 21.30 uur werd alarm geslagen toen bleek dat een van de kinderen niet meer boven water kwam.

Grote inzet hulpdiensten

De hulpdiensten kwamen massaal in actie. De brandweer zette vier boten en meerdere duikteams in om het kind op te sporen. Ook een politiehelikopter werd ingezet om vanuit de lucht mee te zoeken.

Slachtoffer gereanimeerd aan de waterkant

Rond 22.18 uur werd het kind onder water aangetroffen. Direct daarna is geprobeerd het slachtoffer aan de oever te reanimeren, maar dat mocht niet meer baten.

Over de identiteit van het slachtoffer en de exacte toedracht van het incident is op dit moment nog niets bekend.

Bron NOS

Recente publicaties

Stroomnet gaat voor het eerst helemaal op slot: wat zijn de gevolgen?

Het volle stroomnet was de afgelopen jaren vooral een...

Grote zorgen over persoonlijke financiën door oorlog in Midden-Oosten

De oorlog in het Midden-Oosten speelt zich ver van...

Arbeidsproductiviteit Nederlandse economie stijgt fors in 2025

De Nederlandse economie groeide in 2025 met 1,8 procent....

De kracht van het noorden en ondernemerschap

In Familiehotel Paterswolde vond een tafelgesprek plaats met zeven...

Van baan wisselen in 2026 kan pensioencompensatie kosten

Van baan veranderen voelt vaak als een stap vooruit....

Gerelateerde artikelen