woensdag, maart 25, 2026
6.9 C
Groningen

Geen treinverkeer meer de rest van vandaag vanwege sneeuw en vorst

NS en ProRail hebben laten weten dat de treinen de rest van deze zondag niet meer rijden, vanwege het aanhoudende winterweer.
“Op dit moment zijn er te veel storingen om een betrouwbare treindienst te kunnen bieden”, laat de NS weten. Later op de dag volgt meer informatie over het treinverkeer op maandag. “Wij adviseren reizigers de reisplanner en de nieuwsberichten goed in de gaten te houden”, aldus de NS.
Er ziin op het spoor teveel problemen ontstaan door het winterse weer met veel sneeuw, ijzel en wind. Hierdoor zijn er bijvoorbeeld veel wissels bevroren, doordat er sneeuw tussen was gekomen.

Arriva en Connexion hebben eveneens laten weten dat hun treinen voorlopig niet rijden en ook het busverkeer is stilgezet in onder andere Groningen en Friesland, het oosten en het westen van het land. Ook rijden er geen bussen in oost- en West-Brabant en in Limburg rijden er geen stads- en streeklijnen, behalve de stadsdienst in Maastricht.

Foto: Afbeelding van lbreen92 via Pixabay

Recente publicaties

Roy den Burger brengt energie en scherpte in trainingen van Kenneth Smit

In veel organisaties zit de ambitie wel goed. Er...

DIPP Professional bouwt aan keukenhygiëne met producten, kennis en ondersteuning

Wie werkt in een professionele keuken, weet dat hygiëne...

De Grondonderzoeker: zoekt je project tot de bodem uit

Wie in Nederland gaat bouwen, slopen, herinrichten of grond...

DNB: code donkeroranje, brede steun onverstandig

De roep om snelle compensatie voor hogere energie- en...

EU sluit handelsdeal met Australië voor meer economische zekerheid

Na acht jaar onderhandelen hebben de Europese Unie en...

Gerelateerde artikelen