dinsdag, september 22, 2026
13.8 C
Groningen

Dodelijke slachtoffers bij ernstig ongeval in Sluiskiltunnel

Bij een ongeval in de Sluiskiltunnel bij Terneuzen zijn twee mensen om het leven gekomen. Het incident, waarbij een vrachtwagen betrokken was, heeft geleid tot aanzienlijke verkeershinder en de afsluiting van de noordbuis van de tunnel.

Toedracht van het ongeval

Het ongeval vond plaats rond 11.30 uur, zo meldt een woordvoerder van de tunnelbeheerder. “We zien op de beelden dat de vrachtwagen eerst de rechterwand raakt, dan de linkerwand, en dan op de kant terechtkomt.” Het betrof een eenzijdig ongeval waarbij de vrachtwagen, een tankauto zonder gevaarlijke stoffen, kantelde in de noordbuis van de Sluiskiltunnel. Beide slachtoffers bevonden zich in de cabine van het voertuig.

Verkeershinder en omleidingen

De noordbuis van de Sluiskiltunnel is als gevolg van het ongeval afgesloten voor alle verkeer. Ook de zuidbuis werd tijdelijk gesloten om ruimte te maken voor de hulpdiensten, maar deze is inmiddels weer vrijgegeven. De noordbuis blijft echter voorlopig gesloten, naar verwachting tot na de avondspits. Verkeer wordt omgeleid via een alternatieve route over de brug op de N61, zoals gemeld door Omroep Zeeland.

Hulpdiensten ter plaatse

De hulpdiensten zijn massaal uitgerukt om assistentie te verlenen. De politie voert een grondig onderzoek uit naar de exacte toedracht van het ongeval. Een politiewoordvoerder liet weten dat de vrachtwagen een tankauto was en zonder gevaarlijke stoffen reed.

Bron: NOS

Recente publicaties

Nederlanders wonen iets ruimer, maar verschillen per regio blijven groot

Nederlanders hebben gemiddeld iets meer woonruimte gekregen. Op 1...

Koopkracht steeg in 2025, maar zelfstandigen en gepensioneerden blijven achter

De koopkracht van Nederlanders is in 2025 opnieuw gestegen....

Arbeidsmarkt groeit niet meer door, terwijl werkloosheid licht oploopt

De Nederlandse arbeidsmarkt blijft sterk, maar de groei lijkt...

Aankloten in de Zeegser Duinen: een middag vol plezier en goede gesprekken

Wat een gezellige middag in de Zeegser Duinen! 🌿We...

Miljoenennota 2027: koopkracht onder druk, miljarden naar wonen en veiligheid

Nederland staat er economisch nog redelijk voor, maar de...

Gerelateerde artikelen