zondag, september 20, 2026
14.8 C
Groningen

Drie explosies in Rotterdamse wijken in één nacht

In de nacht van zaterdag op zondag vonden binnen een uur drie explosies plaats in verschillende wijken van Rotterdam. Hoewel de incidenten kort na elkaar gebeurden, ziet de politie op dit moment geen directe aanwijzingen voor een onderling verband. Wel wordt zoals gebruikelijk onderzoek gedaan naar mogelijke connecties. Bij de explosies vielen geen gewonden, maar er is wel sprake van materiële schade aan de getroffen panden.

Explosies in verschillende wijken

De eerste explosie vond rond 1.30 uur plaats bij een woning aan de Vergiliusstraat in de wijk IJsselmonde. Volgens een bericht van de politie op X (voorheen Twitter) is bij de woning ook een schokkende tekst aangetroffen op een muur: “Dood aan kankerratten.” Dit werd bevestigd door de politie tegenover persbureau ANP.

De tweede explosie gebeurde bij een woning aan de Rodenburgstraat in de wijk Overschie. Kort daarna volgde de derde ontploffing, dit keer aan de Adriaan Pieterstraat in de wijk Feijenoord.

Bron: NU.nl

Recente publicaties

Koopkracht steeg in 2025, maar zelfstandigen en gepensioneerden blijven achter

De koopkracht van Nederlanders is in 2025 opnieuw gestegen....

Arbeidsmarkt groeit niet meer door, terwijl werkloosheid licht oploopt

De Nederlandse arbeidsmarkt blijft sterk, maar de groei lijkt...

Aankloten in de Zeegser Duinen: een middag vol plezier en goede gesprekken

Wat een gezellige middag in de Zeegser Duinen! 🌿We...

Miljoenennota 2027: koopkracht onder druk, miljarden naar wonen en veiligheid

Nederland staat er economisch nog redelijk voor, maar de...

FNV zet hoog in met looneis van 5,5 procent en prijscompensatie

Vakbond FNV zet stevig in voor de nieuwe cao-ronde....

Gerelateerde artikelen