vrijdag, april 17, 2026
15.8 C
Groningen

Man overlijdt na steekincident in Schiedam

Op het Bachplein in Schiedam is in de nacht van vrijdag op zaterdag rond 03.15 uur een 36-jarige man uit Rotterdam overleden na een steekincident. Het slachtoffer werd met zware verwondingen aangetroffen op straat. Hulpdiensten hebben geprobeerd hem te reanimeren, maar hij overleed ter plaatse aan zijn verwondingen. De politie is direct een onderzoek gestart en houdt daarbij rekening met meerdere scenario’s.

Aanhoudingen kort na het incident

Niet lang na het steekincident werden twee verdachten aangehouden op het nabijgelegen De la Marplein in Schiedam. Het gaat om twee mannen van 31 en 34 jaar oud, beiden afkomstig uit Schiedam. Zij worden verdacht van betrokkenheid bij het incident. Over hun precieze rol is nog niets bekendgemaakt.

Onderzoek in volle gang

De politie verricht sporenonderzoek en bekijkt camerabeelden uit de omgeving. Wat er precies aan het incident voorafging, is nog onduidelijk. Alle mogelijke scenario’s worden onderzocht om een compleet beeld van de toedracht te krijgen.

bron: Politie

Recente publicaties

Huizenprijzen dalen in eerste kwartaal, maar woningmarkt blijft krap

Na jaren waarin de woningmarkt vooral één richting leek...

Wereldeconomie onder druk door oorlog in Midden-Oosten

De wereldeconomie was nog niet hersteld van eerdere schokken...

Funderingsschade voor veel huiseigenaren financieel onhaalbaar

Funderingsschade is voor veel huiseigenaren al jaren een sluimerend...

Ombudsman hard over bijstandsbezuiniging: kabinet laat zwaksten vallen

Het kabinetsplan om te besparen op de bijstand zorgt...

Consumptie huishoudens krimpt in februari door lagere uitgaven aan goederen

Na een lichte krimp in januari hebben Nederlandse huishoudens...

Gerelateerde artikelen