vrijdag, oktober 23, 2026
11.4 C
Groningen

Rotterdamse Syriër (20) in Apeldoorn aangehouden op verdenking van terrorisme

Op vrijdag 7 maart is in Apeldoorn een 20-jarige man, woonachtig in Rotterdam, gearresteerd door de Dienst Speciale Interventies (DSI). De man wordt verdacht van betrokkenheid bij een terroristische organisatie en het plannen van een aanslag.

Internationale samenwerking leidt tot arrestatie

De arrestatie volgde na een tip uit het buitenland, waarna de Rotterdamse autoriteiten in actie kwamen. De DSI wist de verdachte snel en zonder incidenten op te pakken. Deze efficiënte actie benadrukt het belang van internationale samenwerking in de strijd tegen terrorisme.

Juridische procedure in gang gezet

Na zijn arrestatie is de verdachte op maandag 10 maart voorgeleid aan de rechter-commissaris in Rotterdam. Er is besloten dat hij een verlengde voorlopige hechtenis van veertien dagen ondergaat, terwijl het onderzoek voortduurt. Omdat het onderzoek nog in volle gang is, zijn verdere details momenteel niet beschikbaar.

Bron: Politie

Recente publicaties

Veel meer bedrijven gestart, ondanks strengere regels voor zzp’ers

Van de terughoudendheid rond zelfstandig ondernemerschap is in het...

Huizenprijzen stijgen minder hard, maar woningmarkt blijft krap

De vaart waarmee huizenprijzen de afgelopen jaren omhooggingen, raakt...

Ernstige PHP-lekken zetten websites en webshops onder druk

Een beveiligingsprobleem in een veelgebruikte programmeertaal zorgt wereldwijd voor...

Opgroeien met bijstand hangt samen met minder werk en lagere lonen

De financiële situatie thuis tijdens de tienerjaren blijkt jaren...

Industriële productie groeit sterk, maar herstel is niet overal zichtbaar

De Nederlandse industrie heeft in augustus opnieuw stevig meer...

Gerelateerde artikelen