zaterdag, augustus 22, 2026
14 C
Groningen

Auto raakt te water in Vinkeveen, twee doden aangetroffen

In de ochtend van donderdag 29 mei is in Vinkeveen een auto in het water aangetroffen. In het voertuig werden twee overleden personen gevonden. Hulpdiensten waren snel ter plaatse nadat rond 10.45 uur melding werd gedaan van een voertuig te water bij de Ter Aase Zuwe.

Slachtoffers nog niet geïdentificeerd

De politie heeft bevestigd dat beide slachtoffers zich nog in het voertuig bevonden toen de auto werd ontdekt. Op dit moment is de identiteit van de slachtoffers nog niet vastgesteld. Het is nog onduidelijk hoe lang de auto al in het water heeft gelegen.

Onderzoek naar toedracht in volle gang

De oorzaak van het incident is nog niet bekend. Het opsporingsteam verkeer (OTV) en de forensische opsporing (FO) van de politie zijn een onderzoek gestart naar de omstandigheden van het ongeval. Een voorbijganger zou de auto in het water hebben opgemerkt, waarna de hulpdiensten direct werden ingeschakeld.

Bron: Politie

Recente publicaties

Bedrijven investeren weer meer, maar herstel blijft voorzichtig

De investeringen in Nederland zijn in juni weer gegroeid....

Werkloosheid loopt op naar 4 procent, maar arbeidsmarkt blijft krap

De werkloosheid in Nederland is in juli gestegen naar...

SuperKonnected bouwt aan social media zonder ruis

In de wereld van ondernemers draait zichtbaarheid vaak om...

Nederlandse industrie groeit stevig ondanks wereldwijde onrust

De Nederlandse industrie heeft een opvallend sterk tweede kwartaal...

Kolencentrales draaien weer volop door hoge stroomvraag uit buitenland

Nederlandse kolencentrales maken dit jaar opvallend veel draaiuren. Tot...

Gerelateerde artikelen